INFO - www.hradniduo.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

            PAGE STAGE:


PODMÍNKY A POŽADAVKY:
1x židle bez opěradel na ruce pro cello
zastřešení pódia (pokud není ujednáno jinak)
zastřešení zvukařského pultu (pokud není ujednáno jinak)
1x parkovací místo - Mercedes Sprinter
1x parkovací místo - zvukař (pokud není ujednáno jinak)

OZVUČENÍ:
Skupina disponuje svým vlastním zvukaře s jeho vlastním PA
Výše honoráře zvukaře není součástí honoráře skupiny
Pokud pořadatel akce preferuje svého zvukaře je nutno splnit podmínky, které jsou výše uvedeny v nákresu PAGE STAGE (pro zvětšení klikněte na obrázek).

CHARITA A BENEFICE:

Účinkování na benefičních a charitativních akcích nevylučujeme, pouze si vyhrazujeme dopředu a písemně se seznámit s faktem, kam - na - co - komu a jakým způsobem budou peníze odeslány. Dále chceme být písemně obeznámeni s výsledkem a výší výdělku z této akce.
Účastí na benefiční a charitativní akci je myšleno to, že hudební skupina svým účinkováním přispívá na akci jako takovou a podmínky účinkování jsou dopředu dohodnuty. Doprava na takovouto akci není předmětem příspěvku a pořadatel ji hradí v plné výši. Stejným způsobem je nutno přistupovat k honoráři a cestovnému zvukaře, pokud není dohodnuto jinak.

DÉLKA VYSTOUPENÍ:

Běžnou délkou vystoupení se rozumí čas 90-120 minut strávený na pódiu. Lze tak účinkovat s přestávkou či bez. Pokud bude  vystoupení součástí jiného programu a vystoupení kapely bude rozděleno do několika bloků s pauzami 20-30 minut mezi jednotlivým účinkováním, nelze toto považovat za běžnou produkci a cena musí být přizpůsobena celkovému času strávenému v místě.

SMLOUVA A REPERTOÁROVÝ LIST:
Pod ikonami níže, najdete smlouvu vč. repertoárového listu a plakát k tisku.

 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky